| danielstefan123 a întrebat:

Salut.vreau sa trimit o bicicleta prin fan curier si sa primesc in schimb o placa snowboard. Vreau sa stiu daca pot sa primec ca ramburs un alt colet si daca bicicleta o pot trimite si intreaga nu numai dezmembrata

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti face toate cele mentionate (in afara de bicicleta intreaga, nu sunt chiar sigur) dar trebuie sa vorbesti cu persoana care faci"schimbul" sa scrie pe colet la mentiuni chestia asta. Dar tot trebuie sa platesti si transportul pentru "colet". Incearca aici la contact: http://www.fancourier.ro/contact/harta-acoperire-romania/ sa obtii numarul de telefon, suni la ei si intrebi, nu te costa nimic.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se poate trimite intreaga dar impachetata, unde trebuie sa trimiti? intra pe 4inmasina.ro si vezi daca poti trimite un colet e mai ieftin si nu impachetezi nimic; noteaza totusi destinatia