| Lucifer666 a întrebat:

Am activat azi optiunea Orange- TONURI DE ASTEPTARE - am primit mesajul de confirmare insa nu stiu cum sa pun o melodie sa fie ca ton de asteptare - am inteles ca trebuie cumparate aceste tonuri -!?!?!?!?! poate ma puteti ajuta voi, pas cu pas daca stiti. Va rog mult de tot.

Răspuns Câştigător
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Sall

http://www2.orange.ro/index.php?l=ro&s=32

sper ca ti-a fost de folos;;)

3 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

Apelezi *100# si selectezi ramura > 4 - servicii > 6 - tonuri de astept
si de acolo te orientezi tu... Daca nu reusesti incearca sa apelezi la seviciul clienti sa-ti dea mai multe detalii, eu stiu ca este un nr (nu mi-l amintesc) la care suni si alegi melodia, sau pe wap de pe telefon. Suna la serviciul clienti si cere exact acel nr.

| dragalasica a răspuns:

Intai, raspunzi sms-ului, apoi vei avea optiunea sa-ti alegi muzica pe care o vrei.asta-i tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unde ai activat vezi ca iti spune ce sa faci. asculta pana la capat si trebuie sa iti spuna ce nr sa formezi, dar vezi ca iti ia bani cand asculti ce mel vrei.