| Calorifer a întrebat:

Salutare. as vrea sa ma apuc de 1 sport de contact si as vrea sa imi recomandati unul daca se poate...m-am documentat in legatura cu mai multe, dar ma gandesc ca poate unii din voi au practicat si imi pot spune despre experienta lor directa cu sportul respectiv.

1 răspuns:
| AlKhalifa a răspuns:

Salut!
Eu am practicat 3 ani de K1 si 2 ani de MMA, este foarte frumos dupa parerea mea sa practici un sport mai ales de contact din mai multe motive. sper ca intelegi tuwinking
Eu iti recomand karate sau judo cai mai mult pe aparare si nu necesita asa multe competiti cum sunt la celelalte sau daca vrei performanta un box..pararea mea big grin