| Prondetox a întrebat:

Salutare comunitate! Urmează să sărbătorim ziua surorii de naștere, împlinește 15 de ani și pe lângă cadourile uzuale doresc să îi fac și un tort special. Mă întreb oare dacă să pun și artificii pentru tort pe el sau să comand unul cu design ceva mai special? Îmi puteți da idei? Am găsit o floare muzicală interesantă aici și mi se pare ok, voi ce părere aveți? https:/www.e-artificii.ro

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un tort simplu ar fi suficient, cu un "la multi ani" pe el.
Fara artificii, ca fac rau celor cu probleme de astm sau plamani.
In loc de artificii poti pune 2 lumanari, cu cifra 1 si 5 si ai rezolvat problema, chiar foarte frumos si sanatos pentru toata lumea.

| dullcat a răspuns:

Buna.Artificiile nu mi se mai par asa speciale, iar in interior pot fi chiar periculoase.Mai special as gasi ca tortul sa aiba o tematica anume, cu un motiv sau ceva, un personaj care ii place ei din carti (am vazut cu Harry Potter etc.) sau orice.

| Standt a răspuns:

Sora de nastere? Cate feluri de surori sunt?
Mai bine comanzi un tort cu un design ce stii ca ii place.