| danihege a întrebat:

Salutare. Cum aflu prima conversatie cu o persoana de pe Facebook? dAica mai exact as vrea sa vad primul mesaj pe care i l-am trimis. Din ziua in care ne-am cunoscut...

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Te duci la messages si dai scroll in jos pana la capat, daca nu gasesti pana acolo este un butonel mic numit "archived" sau daca ai in romana "arhivat" cred, acolo gasesti mesajele vechi.

1 răspuns:
| Marin_Angelica_1973 a răspuns:

Cum pot afla tot ce am vorbit cu toate persoanele de pe messenger daca am sters conversațiile?