| Sylvye a întrebat:

Daca aveti NintendoDS imi puteti spune de unde va cumparati jocurile? Nu stiu in ce site sa am incredere. Fundaaaaa...

2 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Nu da banii pe jocuri prosteste.Cumpara cardul R4 si poti downloada jocurile si apoi sa le pui pe acel card.Gasesti pe www.okazii.ro

| Lyiia_3516 a răspuns:

Si eu am Nintendo. Dar jocurile mi le-am luat din Spania cand am fost acum 2 ani... dar sa stii ca sunt la orice magazine "mari". De ex Real.Am vazut acolo.sau Kaufland

Si sa nu ti le iei de pe internet.Doar vor sa iti ia banii aia.
Sper ca imi dai fundita.