| Amidamaru98 a întrebat:

Salutare! De ce oamenii care nu au vor sa dea impresia ca au?
Am observat ca multi au figuri si impresii pe nimic

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Vor sa scape de complexele ce au in legatura cu starea lor materiala.E drept ca in tinerete si eu am avut complexe ca nu am masina ca altii, m-am simtit naspa si sa recunosc am fost si invidioasa, dar de aceea niciodata nu mi-a trecut prin cap sa ma arat altfel decat sunt.E si o chestie de personalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestiune de imagine. Lipsa recidivează la mândrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu para inferiori in fața altora, sa nu fie batjocoriti sau injosiți.