| RealGames a întrebat:

Salutare Domnilor am deschis o comunitate de Counter- strike si sunt in Cautare de Web designer va astept pe www.RealGames.ro/forum nu va speriati comunitatea are cateva zile dar o voi umple repede.

Caut Staff si Oameni seriosi pentru a ma ajuta sa populam toate cele 6 servere.
Detalii mai multe la id Scorpiouwc3@yahoo.com.

Va Astept.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pastram legatura.

| RealGames explică:

Counter Strike 1.6? Acum il poti achizitiona la pret foarte avantajos 40 Ron 32 Sloturi 1000 Fps Real. Servere SAMP 20 Ron 50 Sloturi Pentru mai multe Detalii YM Scorpiouwc3 sau rlg. emp7y!