| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare și voi aveți frica asta când va place o fata pe internet și vă gândiți că s-ar putea să nu vă placă în realitate?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu, noi persoanele adulte nu avem temeri de genul acesta, care sunt din sfera temerilor adolescentine
O femeie te poate accepta sau refuza, nu este nicio problema
Ca unii se dau Don Juani asta este altceva, dar un barbat care incearca sa cunoasca 100 de femei, nu poate avea 100 de reusite decat in mintea lui!
Deci nu ai de ce sa ai temeri!

S-ar putea sa iti placa de ea sau nu, asta este, daca nu iti place nu o sa o mai contactezi ulterior, asta nu inseamna ca nu trebuie ca timpul petrecut cu ea, atunci cand va vedeti, sa o faci sa se simta prost in vreun fel.
Si viceversa este valabil, s-ar putea ca ea sa nu te placa...

| nyoentox2002 explică (pentru Simpatic):

Adult depinde în ce sens, daca ai 30 și ceva de ani e o o chestie, eu am 21 ani e alta chestiecryingam văzut persoane care în realitate arată că în poze, care arata mai bine că în poze sau care arata foarte diferit fata de poze!

| Simpatic a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da,este adevarata chestia cu pozele versus realitatea
sunt persoane pe care pozele retusate le avantajeaza si sunt persoane care arata mai bine in realitate decat in poze!

| nyoentox2002 explică (pentru Simpatic):

Eu nu mă refer că pozele sunt neapărat editate, de exemplu daca ești negru camera te face sa pari mai alb etclaughing

| Simpatic a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da? eu as vrea sa fiu inchis la ten, nu stiu cum sa iti zic, vara nu as mai sta la soare!