| kryssty13 a întrebat:

Salutare, sunt in clasa 9-a si la inceputul acestui an am cunoscut o fata foarte frumoasa cu care mam si cuplat pentru o luna... totul a mers ff bine dar in urma cu 2 zile imi spune ca daca pot sa o las un timp in pace si sa nu mai fim iubiti ci doar prieteni pentru ca o deranjaza faptul ca atunci cand ne sarutam ii apare in minte fostul ei iubit care este tot odata cel mai bun prieten al meu. Eu i-am spus ca nu singura poate trece peste chestia asta si ca eu o pot ajuta cu cea mai mare placere si ca nu ma deranjaza faptul asta dar ea nu a acceptat, i-am spus chiar ca i se intampla acest lucru pentru ca nu am petrecut prea mult timp impreuna dar ea a spus ca are nevoie sa fie singura un timp si eu nu cred ca este bine ca cineva sa fie singur. Pe parcursul acestei luni i-am oferit cadouri am facut-o fericita de cate ori am avut ocazia dar nu stiu daca am gresit cu ceva. am intrebat-o si lucrul asta si mi-a spus ca nu am gresit cu nimic si apreciaza cate am facut pentru ea dar vrea doar sa o las in pace si sa nu o mai consider iubita mea... astazi cand am vazut-o la scoala am luato in brate si mi-a spus ca nu e nevoie sa o mai iau in brate pentru ca nu ii e frig... deci chiar sunt confuz. ma poate ajuta cineva va rog mult... Multumesc

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cred ca ti-ai dat seama ca un ambalaj frumos poate contine un produs de ca**t. happy

7 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Nu stiu cati ani aveti, dar pana la 20 de ani nu moare nimeni daca e singur. Poate vrea inca sa fie libera si ar trebui respectat asta.

| Licurici_2296 a răspuns:

E cam fraiera. ai dreptate, nu e bine sa fie singura. in timpul asta in care e lasata in pace nu numai ca probabil ii trece aspiratia pentru fostul iubit, dar si orice ar fi atras-o la tine. e posibil sa o deranjeze si faptul ca esti prieten cu celalalt baiat, insa asta ar fi destul de tarziu, dc nu a deranjat-o din prima faza. Saaaau sa se fi bagat cu tine doar ca sa-l faca gelos pe el, sau nu stiu. sunt mai multe variante. sigur nu s-a intamplat nimic in ult vreme intre ea si pr tau? tu insa sigur nu ai gresit cu nimic. succes happy

| Licurici_2296 a răspuns:

Ps: nu e de ajuns frumusetea, daca vrei o relate serioasa cu ea, analizeaza-i si iq-ul big grin

| sy46 a răspuns:

Mai are si ea nevoie sa fie lasata in pace. Dai timp, si o sa vezi ca dupa, daca intr-adevar ii pare rau va veni inapoi la tinehee hee Daca nu, asta e; ea are de pierdut...si intr-un tarziu isi va da seama ca a gresitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respecta-i dorinta. nu insista. ai toata viata inainte. sa traiesti!

| yzaangel a răspuns:

Poate vrea sa se desparta de tine dar nu stie cum sa te faca sa nu suferi... Dar ar trebui sa fii atent... poate ea a vrut doar sa-l faca gelos pe prietenul tau... incearca sa il intrebi si pe prietenul tau... poate iti va spune cate ceva de folos... da fii atent. poate fata aia doar s-a folosit de tine... las-o in urma si arata-i ca te poti descurca si fara ea...

| kryssty13 explică:

Eu m-am gandit si la acest lucru ca s-ar putea sa stea cu mine doar sa il faca pe piretenul meu gelos dar chestia e ca ei sau certat destul de rau cand s-au despartit si... cu toate ca sunt in aceeasi clasa nu vorbesc unul cu altul si de obicei cand ma vede pe mine pe culuarul scolii vine la mine si incepe sa deschida diferite subiecte numai despre noi nu. Licurici mersi de ajutor, mi-ai dat idee buna in legatura cu iq-ul happy Oricum in ultimele 2 zile a inceput sa se apropie din nou de mine dar simt ca vrea sa-mi spuna ceva si nu stie cum. e ciudat rau cateodata love-ul asta happy serios...