| den_4336 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti... in melodia Parachute de Cheryl Cole barbatul cu care danseaza in videoclip de Leonardo Dicaprio sau nu pentru ca m-i se pare ca e foarte tanar in acel videoclip avand in vedere ca are in jur de 40 de ani.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

rolling on the floor Normal ca nu e Leonardo DiCaprio. Nu cred ca stie sa danseze asa bine, si nu seamana. El nu are nicio legatura cu Cheryl Cole. Tipa iese cu fotbalisti, nu se uita ea la Leonardo.talk to the hand Te-am lamurit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam cum se numeste melodia si cand am cautat la google am scris melodia in care apare leonardo dicaprio