| cristi13 a întrebat:

De ceva timp se intampla ceva ciudat...De multe ori cand ma uit la ceas vad ceva de genul 08:08 sau 22:22 si tot asa. Intrebarea mea: Exista vreo superstitie in legatura cu asta? Daca da care e aceea ca o prietena mi-a zis ceva dar nu prea cred ca inseamna asta?laughing

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Si eu ma uit la ceas tot cam asa de vreo luna...se zice ca cineva te iubeste, ceva in zona asta si daca te uiti la ceas cu 1 minut inainte de fix se zice ca cineva te uraste.(daca crezi in superstitii)

| 愛日本 a răspuns:

Da este. Se zice că dacă vezi des chestii de genul, poţi vedea chestii anormale sau eşti un om deştept care are nevoie de prietenă big grinhee hee

| Liwdc a răspuns:

Neah, nu mai crede în prostiile astea. oh go on