| Oprea_Andrei_Dragos_1992 a întrebat:

Recent am achizitiona un laptop HP model Compaq cq58-309sq fara drivere. Pe site-ul lor oficial gasesc drivere doar pentru windows 8, iar eu am windows7.De unde pot descarca drivere pentru windows 7? Sau ce pot face? Am nevoie de ajutor...Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bdvleu1 a răspuns:

Unul din programele free si bune totodata este Driver Booster si iti va gasi toate driverele de care are nevoie pc-ul tau http://www.iobit.com/driver-booster.php

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de drivere cand windows 7 isi ia driverele singure din sistem? Vezi la updateurile optionale! Instaleaza windowsul fara nici o grija, nu iti trebuie drivere ca la XP.