| ghostrieder a întrebat:

Sunt foarte pasionat de cultura coreeană îmi plac serialele, muzica, cultura. Vreau să învăţ foarte tare aceasta limbă dar sunt din Braşov şi nu am posibilităţi. Caut pe cineva cu care a-şi putea exersa. vorbiind. pe skype sau facebook chiar nu ştiu. Pot citi, scrie, puţine cuvinte şi să mă prezint. Dacă este cineva vărog anunţaţi-mă. Nivel : începător

1 răspuns:
| laurasandu a răspuns:

Nu e neaparat sa inveti coreeana cu un meditator sau cineva care o stie. sunt o multime de programe care te pot ajuta sa inveti gramatica si toate cele. vocabularul ti-l poti imbogati prin vizionarea de filme sau emisiuni in coreeana.