| HelpMeNow a întrebat:

Salutare tuturor, am o rugaminte la voi, va rog daca puteti si daca stiti sa ma ajutati big grin

Vreau sa imi fac o freza noua, sunt baiat big grin deci pentru baieti, problema este ca am urechile clapauge happy ( nu prea clapauge, dar na ) imi puteti spune o freza care sa se potriveasca?

Funda la cel mai bun + vot la ceilalti!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| cipri09 a răspuns:

Man.cel mai bine e sa iti dai tot parul cu apa dupa aia cu spuma
in parti til aranjezi normal si deasupra in crestet...ti-l faci tepi...winking