| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Stie careva dintre voi cum se numeste programu acesta de au facut filmuletzul acesta de aici http://www.youtube.com/watch?v=r8T0mnfCYeg&feature=relat ed... Deci cine stie, sa posteze aici, si melodia daca stie cineva spuneti aici va rog!

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Ei bine se pare ca videoul a fost sters de user daca te intereseaza incearca movie maker este usor de folosit si chiar foarte fainbig grin

| r0biricaa a răspuns:

Da dar. vreau sa fac ceva gen cum a fost acela de pe youtube.