| lora3u a întrebat:

Salutate TPU. As dori sa imi fac cat mai multi prieteni, cu care sa pot vorbi orice. Eu nu prea am prieteni asa de incredere...adica doar amici, si uneori simt nevoia de comunicare, dar nu' prea is "prietenii dispusi. Plus ca majoritatea ti's prieteni doar cand au nevoie ei de ceva laughing. Intelegeti voi. Asa ca poate e cineva dispus pe aici sa fim prieteni. Id-ul meu de mess e loredana.harabagiu.
pup :*

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Prieteni virtuali? Ceea ce-ti doresti tu nu-ti recomand. Cum te poti destainui unui necunoscut? Nu ar fi mai bine sa-ti faci prieteni reali si nu virtuali? Cred ca da!

| Rukhsandra a răspuns:

Daca vrei sa discuti cu cineva eu am destul timp liber happy

| lala178 a răspuns:

Sunt buni si prietenii virtuali in anumite momente, dar mai bine cauti sa te imprietenesti cu cineva de la tine din oras, cu care sa iesi la plimbare, sa un suc, la shopping si sa stie despre cine vorbesti cand ii povestesti despre un baiat sau altcevabig grin
Daca vei avea nevoie de sfaturi, de idei sau altceva, cauta-mawinking
De unde esti si cati ani ai?:*

| Bab a răspuns:

De ce nu? dar ai grija ce vorbesti