| anonim_4396 a întrebat:

Saptamna asta plec la mare si vreau sa stiu cum ar trebui sa "actionez" si sa agat un Milf!?(30-35) Si ce ar mai trebui sa imi iau la mine in afara de lucrurile importante?

2 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Steve am 14 ani si sunt curios daca iti pot da un sfat util, ia prezervative neaparat la tine (la 35 de ani nu cred ca isi doreste vre un copil) cu gust de capsuni preferabil,te imbraci lejer blugi,adidasi,un tricou,acum sa ma gandesc la zona unde accionezi cauta un loc public ori pe plaja,discoteca, nudisti, un spectacol live, cauta una ia-o la un suc iti dai seama sigur daca vrea sa fac sex sau nu, intri in discutie bati apropouri, la tine ia ceva lejer pantaloni scurti tricouri si haine de seara cam asa ceva.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce legatura are plecarea ta la mare cu Dragoste si sex?