| Credinoameni a întrebat:

Bun,vreau Sa ma lamuriti si pe mine cu o chestiebig grine ce atunci cand agat o fata cu prietena ei, atunci cand plec incep sa chicoteasca si sa vorbeasca ceva intre ele? Mai exact ce vorbesc intre ele si de ce râd?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Isi impartasesc impresiile despre tine, despre abordarea ta.
Este normal.
Trebuie sa fii constient ca in general fetele nu au parte de astfel de abordari in public, iar, cand se intampla, le da un subiect de discutie.

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Asa sunt majoritatea fetelor, le place sa rada fara motiv si sa faca misto cam pe orice apuca.

| Justme1997 a răspuns:

Uita-te cum se da asta la tine, ce freza/ nas etc are, ce dume dă