| anonim_4396 a întrebat:

oh go on
Heii TPU! Cine stie cum se actualizeaza starea de pe Facebook?
Ma refer la :
" se simte fericită. ". Alaturat de un emoticon. Mdaa..Multi nu cred ca au inteles ce`am vrut sa zic..Ma rog.
Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Intra https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=language&view aici si puneti fb in limba engleza. Dupa dai la stare unde va aparea o fata zambitoare, dai click acolo si alegi ce vrei. Daca nu ai inteles, spune-mi si iti explic mai detaliat!:*

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Trebuie să ai Facebook-ul în engleză, aşa că dacă nu îl ai mergi la setări şi schimbă limba. Când scrii statusul normal, ai mai multe opţiuni sub căsuţa în care scrii, printre care şi un emoticon. Click pe emoticon şi îţi alegi de acolo. Şi de aici cred că te descurci.
Baftă!

| Furculingură a răspuns:

Trebuie să îţi dai Facebook-ul în engleză.
Opţiunea nu este valabilă dacă ai Facebook-ul în engleză.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai facebooku-ul in engleza si merge, funda?; o3