| matadoru a întrebat:

Se aproprie marele meci, Liverpool-Steaua. Ce ziceti, avem vreo sansa? Dati si un pronostic!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Da. Avem o sansa. 2-1 pentru Steaua. Sa iei drept etalon evolutia din campionat e o greseala. In primul rand pentru ca in meciul cu Urziceni au fost 4 jucatori noi in angrenaj. Acum Liverpool intalneste o echipa mult mai sudata. Prezenta lui Apostol ar fi evident un plus. El n-ar cum sa fie o veriga slaba. Nu cred. E drept ca era mai bine sa joace si cu Urziceni in aceeasi formula. Pentru a se lega mai bine relatiile de joc. Dar totodata se aduna oboseala si existau riscuri. Eu chiar cred ca Steaua poate produce o surpriza. Valencia, Dinamo Kyiv. Urmeaza Liverpool? 60 % sper, 40 % cred. Steaua poate sa ne surprinda. Are relatii de joc mult mai bune fata de ce a aratat anii trecuti. Si referitor la calitatea jucatorilor, oricare poate fi cel castigator cu o executie de calitate.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deși nu sunt microbistă, pronosticul tind să cred că va fi de 1-0 pentru Liverpool.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Sunt optimist de fel, dar...
Nu doresc sa comentez mai mult. Cred ca in momentul de fata, Steaua nu se poate numi echipa, ci o adunatura de jucatori care nu se prea cunosc intre ei, care clacheaza in atac si aparare.
Cred ca o sa fie 1-0 pentru Liverpool (cu cel mai mare optimism), iar in Bucuresti se va termina egal (asta in cazul in care ploua si se formeaza noroi pe teren).

| Cσσкiє a răspuns:

1-0 sau 2-0.

| User a răspuns:

Sansa porcului de Craciun. 2-0.

| elena a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nicio sansa... 2-0.

| andrei a răspuns:

4-1 sa fie si pentru stelisti o veste buna(dati un gol) laughing))rolling on the floor)

| andrei a răspuns:

4-1 sa fie si pentru stelisti o veste buna(dati un gol) laughing))rolling on the floor)

| Ionutzz97 a răspuns:

Avand in vedere ca nici o echipa din Romania nu a dat gol la Liverpool acasa chiar daca Steaua pierde, dar totusi da macar un gol face istorie, dar daca se pun stelistii pe ei numa la poarta lor sa se bazeze in special pe atac, pot si sa castige.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataiebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liverpool nu este o echipa de elita, nici pe departe. Am urmarit vreo 2-3 meciuri cu ei si nu mi s-a parut straluciti. O echipa ca oricare alta, cu momente bune si rele.
Eu cred ca avem sanse, si mi-as dori sa facem egal in deplasare, si sa batem acasabig grin.