| adinescu a întrebat:

Se fac bani din Kickboxing daca ajungi sa faci performanta? de ex un luptator ca ciobanu sau daniel ghita cat ia p un meci inrt-o gala local combat sau k1?

6 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Pai eu am un prieten la K1 dar nu la rangul maxim ce zici tu acolo daniel ghita... el este mai mititel asa, cei care lupta in K1 ciobanu si restul iau la o gala pana in 5000 euro.

| daddy a răspuns:

Nu stiu exact sumele dar cu siguranta sunt consistente ^_^
depinde si ce luptator vb ta
k unu profesionist castiga cu siguranta mai mult decat un amatorwinking

| Rizer a răspuns:

Nustiu nu cunosc nu am stat de vorba cu ei!

pa

| snepy a răspuns:

Orice sport e platit

sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai normal ca se cistiga bani dar citi nu stiu dar cred ca e confidentiala treaba

| row a răspuns:

Www.artemartiale.tk
Academia de Arte Martiale Stefan Lungu - Antrenamente de kickboxing, wushu, thai box, jujitsu, MMA, cursuri de autoaparare, kickboxing bucuresti, sali de lupte