| Onutzu a întrebat:

Se poate muri de la o supradoza de prezervative? rolling on the floor laughing rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Ala mic da, poate muri.si tu odata cu el de rusinelaughing

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! - daca le inghiti! n-ai vazut in filme, ce patesc galbiorii si unele tipe, care transporta droguri in ele, in stomac?! Sper ca nu ti s-a urat cu binele!

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde cit de multe poti sa inghitilaughinglaughing

| moonY a răspuns:

Da, daca le mesteci fara apa.bafta!

| anonim a răspuns:

Nu.insa daca era folosit la timp, ne scutea de anumite persoane,, irezistibile''. rolling on the floor

| Wtf9000 a răspuns:

Daca vrei sa mori iei altceva, nu prezervative. laughing

| dyanna a răspuns:

laughing...nu mai pot derolling on the floor...sunt pe joslaughing...
depinde, daca sunt pline poti sa te ineci cu ele...rolling on the floor

| Onutzu explică:

Pentru cei care nu si-au dat seama a fost o gluma

| Cryss a răspuns:

Cred ca dai in coma prezervativa thinking laughing. Si asa vine moartea straight face Cruda moarte straight face. rolling on the floor.

| vio a răspuns:

Le legi unu de altul si te spinzuri...laughing

| us3r a răspuns:

rolling on the floor...depinde ...cat de pregatit esti...winkingai grija tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum le folosestirolling on the floor

| onyszz a răspuns:

rolling on the floor)vai de viata mea...rolling on the floornu cred ca se moare... dar te oboseste.asta in cazu in care faci,, treaba"rolling on the floor