| ady_7987 a întrebat:

Se poate sa iti faci lentile de contact pentru ochii rosii dar sa fie cu pete pe ei(gen Sharingan) si sa se poate vedea?(am probleme cu ochii dar unul cred ca o sa se vindece insa celalalt nu)

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Consulta medicul oftamolog, nu lua decizii pripite. Si eu am probleme cu ochii dar respect indicatiile medicului.

2 răspunsuri:
| IcePick a răspuns:

Se pot face si se pot si comanda de pe net

| ady_7987 explică:

Bine multumesc pentru raspunsuri si nu, nu voi face astfel de lucruri fara sac onsult medicul oftalmolog.In primnul rand nici nu stiu daca macar se va vindeca unul dintre ei dar eu cred pentru ca observ o diferenta acum.

Daca mai vrea cineva sa mai dea amanunte despre acest subiect sa zica linistit