| DavidutzAgache694 a întrebat:

Simt ca tot ce fac și spun în ultimul timp e copiat și luat de la alții. Expresiile mele faciale, cuvintele, felul în care spun cuvintele(și înjurături chiar). Nu pot sa spun sau sa fac ceva de al meu. Nu sunt creativ și vreau sa am și eu o personalitate a mea.Va roggggggg ajutor

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum te-am putea ajuta noi oare?
personalitatea asa cum o descrii tu mai sus ti-o dezvolti singur, nu conform unui manual pdf de pe netwinking

ca punct de referinta in a intelege personalitatea recomand sa citesti ce este ea aici (implica filosofie si psihologie in egala masura) https://ro.wikipedia.org/wiki/Psihologia_personalit%C4%83%C8%9Bii

| Lupică27 a răspuns:

Sa nu fie tulburare de personalitate borderline dar nu cred, esti doar un pusti.