| anonim_4396 a întrebat:

Spune-mi ce Zodie ce zodie esti ca sa iti spun cu ce animal semeni in pat http://www.egirl.ro/......a3844.html
tare asta:))

15 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sunt un căţel rău care muşcă laughing
Ham ham laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Scorpion: esti o scorpie, atat timp cat nevoile tale nu sunt satisfacute nici tu nu il vei ajuta pe el sa se simta in al noualea cer, insa daca partenerul stie cum sa isi trateze doamna aceasta ii va indeplini orice dorinta.
nu cred eu in zodii dar iti pot zice ca aici au nimerit-o rolling on the floor

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Varsator: esti o leoaica prin definitie, iti place ca lucrurile sa se intample asa cum doresti tu, este adevarat, uneori ii oferi si lui placerea de a simti ca domina, asa ca pentru a-i mangaia orgoliul.laughinge adevaratlaughing

| albastrel a răspuns:

Taur: esti o ursoaica care isi stie adevarata valoare si stie cum sa isi mentina partenerul langa ea, te ascunzi sub o privire timida insa cand scoti coltii si ghearele la iveala e vai de pielea lui.

asa estehee heebig grinbig grinbig grin

| costymaximus a răspuns:

De regula nu prea cred in zodii de-astea superficiale. Ocredibilitate mai mare o au cele facute de profesionisti in domeniu(astrologi)care sa se bazeze pe ceva, nu enunturi scoase din burta.

| AndutzaAndu a răspuns:

Taur: esti o ursoaica care isi stie adevarata valoare si stie cum sa isi mentina partenerul langa ea, te ascunzi sub o privire timida insa cand scoti coltii si ghearele la iveala e vai de pielea lui.

uffff, mama laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Rac: esti o caprioara, armonioasa, dulce, tandra, iti place sa te bucuri de fiecare clipa, fara graba inutila, deoarece acum sunteti numai voi doi si vrei sa savurezi fiecare moment.

Oare asa o fii?laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Da da imi place ca partenerul sa detina mai mult controlul in timp ce eu torcrolling on the floor))))) cum sa torcsurprise poate altceva rolling on the floor

| Zâmbărici a răspuns:

Taur: esti o ursoaica care isi stie adevarata valoare si stie cum sa isi mentina partenerul langa ea, te ascunzi sub o privire timida insa cand scoti coltii si ghearele la iveala e vai de pielea lui.

Cica ursoaicarolling on the floorlaughingwhistling

| eeeeeeeeee a răspuns:

Sunt o scorpie.nimic nou sub soare.

| anaid a răspuns:

Sunt o puma:-slaughing

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Balanta: esti o pisica, cand alintata, cand faci numai ce vrei tu, stii cum sa il starnesti, dar si cum sa il pui la punct repede si in tot acest timp ramai adorabila.

| AsU_2581 a răspuns:

Leuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va dati seama ca nici eu nu cred in asa ceva... e doar o chestie de amuZament sa Zicem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ursoaica rolling on the floorrolling on the floor (care isi stie valoarearolling on the floorrolling on the floor). Tampenii.