| VortexLuz a întrebat:

Spune-ti niște rekt-uri pentru grași.

3 răspunsuri:
| tupu13 a răspuns:

Esti asa gras incat usile de la lidl se deschid de cum ajungi in parcare

| kkh1606 a răspuns:

E urat sa dai rekt-uri oamenilor grasi. Ma gandesc ca si tu ai fi bucuros sa mananci hate la ordinea zilei.

| 123Anonymous321 a răspuns:

Hmmm... Ce spui de: pentru un om cu greutate medie spre gras/ gras - "greutatea ta nu îmi influențează cu nimic viața, așa că nu o să îți spun nimic răutăcios și o să îmi văd de viața mea", sau pentru o persoană obeză: "mâine ies la o plimbare. Vrei să vii? Vreau să fac puțină mișcare și mi-e urât singur/ă". Știi? Pentru că ar putea dezvolta probleme de sănătate din cauza obezității? Tu trebuie să îi ajuți, nu să îi descurajezi. Rek them with kindness.