| fluturas a întrebat:

Spuneti-mi cate ceva despre statiunea Tasnad din Satul Mare! Cum e acolo? Preturile? Daca se merita sa merg pana acolo si ce mai e de vizitat prin Satul Mare happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost acolo.
Si acolo stau, undeva aproape de acea comuna.
Pai ce e in Tasnad? Mi se pare ca e o piata mare unde se vand animale si lucruri pentru gospodariile de la tara.
Daca te referi la strand, am auzit ca apa aia are efecte bune si se foloseste la tratament. Si e calda si in aer liber. Dar abia imi ajunge sub sani, desi am 1 m 65. Si e destul de aglomerat. Pretul nu mai stiu cat era, cred ca 20 de lei dar am fost acum un an.

Nu stiu daca se merita, dar mai bine mergi in strandul de la Carei sau chiar in Ungaria. Alea-s favoritele mele. Bine, in Ungaria nu am fost dar am vazut poze si povesti de bine. Urmeaza sa merg saptamana viitoare. Iar in cel de la Carei am fost in trecere. Are si topogan, este in aer liber, langa sunt magazine cu de toate si lumea pare a se distra. Copiii pana in 6 ani au gratis, cei intre 6 si 16 ani 5 lei, iar adultii 8 lei.
Am gasit chiar si dopuri de urechi si de nas, pentru apa in acele magazine, au multe produse.

Sa te distrezi, poate ne intalnim accidental laughing.