| Alex_9904 a întrebat:

Spuneti-mi cateva anime plzhappy

7 răspunsuri:
| aLe_9530 a răspuns:

Ash Ketchum

Youko Kurama

Korime Hiei

Urameshi Yusuke

Kazuma Kuwabara

Sagara Sousuke

Gourry Gabriev

Mark

Zelgadis Greywords

Xellos Metallium

Yuri Killian

Naruto Uzumaki

Sasuke Uchiha

| aLe_9530 a răspuns:

Yuji, Yuki, Shoji, Hayate, Inuyasha, Khyoske, Itate, Daisuke, Nobu, Shinchi, Otani, Atushi, Tomo, Takemoto, Agarashi, Sasuke, Kogura, Suzuki, Ibiki, Sugata, Ren, Takumi.

| valy31 a răspuns:

Mie mi-au placut: Naruto(cred ca toti il stiu), Fullmetal Alchemist, D. Gray Man, Trigun, Vampire Knight, Shaman King, Katekyo Reborn si cred ca mai sunt dar nu-mi amintesc acum.

| LenaleMinato a răspuns:

Naruto,
Naruto Shipuden,
Vampire Knight\Vampire Knight guilty.
11 Eyes,
Fate\Stay Night,
Fate\zero,
Carnival phantasm,
D.Gray man,
Fullmetal alchemist\Fulmetal Alchemis Btoterhood,
Fulmetal panic\Fulmetal panic Fumofu,
Sailor Moon,
Bleach,
Lovely Complex,
Detectiv Conan,
Tsukihime,
Soul Eater,
Blade,
Bakugan si celelalte serii.

| Iris96 a răspuns:

Lovely Complex

Kamichama Karin

Shugo Chara

Ookami-san To Shichinin No Nakama-tachi

Gakuen Alice

Special A

| MytyKoste a răspuns:

Alex eu iti pun anime-urile in ordinea vanzarilor manga:
1.One piece
2. Dragon Ball
3.Naruto
4.Bleach
Cred ca o sa ai nevoie de mai mult de 1 an sa le vezi pe toatebig grin
One Piece are aproape 500 ep. primele episoade sunt mai vechi, din 99--nu cred ca o sa iti placa modul in care sunt desenate acele episoade, dar daca ai rabdare sa vezi primele 80 episoade te asigur ca nu o sa fi dezamagit, e cel mai tare anime la ora actuala in lume: exceptand Romania unde nu a fost licentiat si SUA unde e cenzurat pentru consumul de alcool si fumat

| Andreyuyu a răspuns:

Kiddy grade,Naruto,fullmetal alchemist, full metal panic (fumoffu), They are my noble masters, Slayers, rosario+vamire(capu2),Inuyasha, yu yu hakusho, Omamori himari, Shuffle, DearS,Fortune arterial, Karin, Blood+... si mai am da mi-e lene sa le scriu stiu ca sunt putine in listuta mea da sper sa te uiti la cele pe care nu leai vazut, a da si Avatar the last airbender e un anime frumos papa sper sa te uiti la ele.wave