| noname_1435 a întrebat:

Spuneti-mi parerea voastra despre acest site. funda pentru cel mai sincer raspuns

9 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Un site foarte util, macar si prin faptul ca e primul rezultat ales de google. Te ajuta la problemele mai simple, te sfatuieste la cele mai grele, e acel "ceva" care iti poate oferi o zi mai buna. Ma bucur ca pe aici se gasesc multe persoane de calitate, care ajuta neconditionat doar pentru ca le place sa faca asta.

| SSSkkkk a răspuns:

E super-naspa.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

De cand am aflat despre acest site am observat ca sunt oameni care chiar vor sa te ajute happy
Chiar imi pare bine ca pot fii ajutata si sa ajut la randul meu sa ajut
Site-ul acesta este foarte bun, dar unii isi bat joc...probabil nu au inteles rolul acestui site.
Sincer sa spun imi place sa stau pe site si sa ajut oamenii 60% din timpul care stau la pc mi-l petrec pe TPU happy
De cand am contul pe TPU am invatat multe lucruri care imi vor fi defolos in viitor si poate am ajutat si eu persoane cu sfaturi happy
La revedere.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai baiete care site? TPU sau ala care l-ai postat?straight face

| Musique a răspuns:

1)ai postat un site...asa ca noi nu stim despre care este vorba, despre TPU love struck sau de cel postat
2) ai gresit categoria.
3)daca este vorba de TPU-este un site foarte folositor, care te ajuta mult.De ex intrebarile sunt inspirate din viata fiacaruia si ne ofera posibiliatea de a invata mai multe despre lumea in care traim...
4)daca este vorba de acel site-nu am inteles de ce l-ai postat acum si nu cand ai pus intrebarea...+ca este ceva prostie.de neinteles straight face

Funda.am raspuns sincer macarbatting eyelashes

| noname_1435 explică:

Greseala mea am uitat s puna ite-ul la intrebari si l-am pus la raspuns.sorry

| Foca a răspuns:

Salut. Acest site este unul foarte bine gandit, si Le Multumesc Celor care l-au conceput, pentru ca asa ne este si noua mai usor sa punem intrebarile ce ne roade fara ca identitatea nostra sa fie divulgata happy
Succes.
Ciaowinking

| Castiel a răspuns:

Idiotule pune intrebarea calumea la ce sa ne referim la TPU sau la site-ul ala care la-i dat in intrebarea de mai jos... doamne!