| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Spuneti-mi si mie cati dintre voi chiar aveti parte de un " Craciun Fericit "? :?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Am avut parte de mai multe, însă cu siguranţă nu ca acesta.../Pot spune că acesta este cel mai trist Crăciun pe care îl am/Toată lumea petrece, sărbătoreşte, se bucură/Numai eu stau singură şi mă plictisesc.../Sărbători Fericite!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alerg după liniște sufletească, fericirea vine pe urmă!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Eu nu am avut broken heart
m-a durut burta toata ziua sad

| Prajitură a răspuns:

Nu e zapada, Nu e sentimentul acela... DE IARNA, DE CRACIUN.Mai un pic intram in a 2-a luna de iarna, si afara sunt 15 grade.
Dar totusi, sunt alaturi de cei dragi deci... e un Craciun fericit.
P. S : Craciun Fericit! :*

| sunset a răspuns:

Nu stiu daca avem aceeasi parere despre fericire, dar dupa mine, da, am un Craciun fericit.
Asta iti doresc si tie.
Numai bine!

| LastMemory a răspuns:

Foarte multe persoane au un Craciun fericit! Chiar si eu! Ciudata intrebare! De ce intrebi?