| only me a întrebat:

Spuneti'mi si mie cum se numeste melodia in reclama aia cu sony full hd cu familia.

1 răspuns:
| Criss18_9479 a răspuns:

Mereu ai vrut sa castigi bani din confortul casei fara prea multa munca? Iata un mod simplu de a castiga bani. Pentru cateva ore pe zi poti castiga 75-100 $ / zi. Nu e o inselatorie, nu trebuie sa sponsorizezi la inceput ci doar sa ai perseverenta. Trimite un e-mail la criss.inna18@gmail.com cu titlul " Loc de munca " si vei primi imediat restul detaliilor.Merita sa incerci, pana la urma nu ai nimic de pierdut. Succes."