| jouly a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste emisiuni despre astrologie (pe ce program sunt si la ce ora) funda

Răspuns Câştigător
| Ellvira a răspuns:

Pasul Fortunei de pe B1TV, sambata la ora 16.00, inregistrarea o gasesti si pe http://www.horoscopurania.ro/pasul-fortunei in cazul in care pierzi la TV

3 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Pai eu ma uit pe AnimalPlanet, Discovery etc. era unu cu supravietuitoru incepea seara pe la 7 jumate parca

| jouly explică:

Am intrat pe link. e foarte interesant programul.il voi descarca si euhappy mersi!

| Badea_Valentin_1969 a răspuns:

Aici:
http://ahasoftware.3owl.com/AstrologR.html
am publicat un program de astrologie românesc, care permite afişarea mai multor elemente de astrologie clasică, karmică, vedică sau relaţională, puncte arabice.
Programul are posibilitatea de afişare de interpretări, iar acestea pot fi editate de utilizator!
Sunt mai multe caracteristici (posibilitatea de salvare a profilelor sau a tipurilor de restricţii, acţiuni şi descrieri care se fac direct pe hartă, cu mouse-ul etc.)

Dar cea mai importantă proprietate a programului pe care cred că toţi o vor aprecia este că el este GRATUIT!

Aştept eventuale comentarii, cerinţe de facilităţi noi de adăugat.