| TraficantDeVise10 a întrebat:

Spuneti-mi texte frumoase pentru clasa a8a, ca sa le las la colegi pe album.
Cele mai multe - funda!

Răspuns Câştigător
| bebelusa003 a răspuns:

Scriele pur si simplu " Ai sa va chis in freza"big grin

1 răspuns:
| contesa_9175 a răspuns:

Eu nu cred ca ai nevoie de niste texte copiate de pe undeva pentru a le scrie colegilor in album.Fi original si sincer si scrie tot ce au insemnat ei pentru tine in anii petrecuti impreuna.Ai putea sa amintesti eventual si de unele prostioare facute impreuna.
Fi original si nu da copy paste la niste texte in esenta frumoase dar fara suflet si implicatie personala.