| anonima17 a întrebat:

Spuneti-mi tot ce stiti despre telefonul samsung s5230 : pret, daca e bun, daaca are net, daca poti intra pe facebook sau youtube sau mess

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Telefon mobil Samsung S5230 Red La Fleur
Pretul este 330 de lei aici http://www.azerty.ro/......d-la-fleur

Nu are WI-FI (wireless) Te conectezi la internet prin WAP si apoi poti intra pe Google->facebook->Youtube. Alte caracteristici ale telefonului gasesti in linkul care ti l-am dat.
Bafta!

| anonima17 explică:

Are si betisor? adica creionu ala...

| MaxiValau a răspuns:

Eu am acest telefon.nu am nicio problema tehnica, si il am de un an. pentru net foloseste GPRS, nu 3G, ceea ce e foarte urat. se conecteaza destul de greu. ca sa-ti dai seama, iti ia 5 min ca sa intrii pe google, apoi pe yahoo, apoi sa se conecteze pe mess. pe facebook, ca sa vezi pozele, ii ia 30 de secunde ca sa treaca de la o poza la alta. e adevarat ca am folosit netul pe mobil doar in locuri cu semnal foarte slab. In acelasi loc am mai folosit un telefon pe net, care folosea 3G-ul. nici cel cu 3G nu mergea mai bine. Diferenta era de cateva seunde. nu-ti cumpara pe negru deoarece se vad foooooarte repede zgarieturile