| Juust a întrebat:

Stateam pe pc si am observat ca nu mai merg 2 taste,sa ca am bagat alta tastatura siii pur si simplu nu merge, nici macar nu o citeste, am incercat cu cea veche si acelasi lucru, nici cu ps2 nu mergee! caaand deschid pc-ul se prind luminitee la tastaturaa, dar cand incerc sa scriuu ceva nu merge! ajuutor, va rog! DAU FUNDA

1 răspuns:
| AndrraEu a răspuns:

Trebuie sa chemi un preot pentru ca pc-ul tau este probabil bantuit. LOGIC!
laughing)
Habar nu am ce ti s-a intamplat, dar asa mi s-a intamplat si mie...doar ca apasasem eu din greseala pe un buton...niste butoane*
Dar eu am laptop deci a trebuit sa chem pe cineva sa mi-l repare..Stiu ca nu te ajuta cu nimic raspunsul meu, dar in fine. Ideea e ca iti trebuie un preot