| pababiba a întrebat:

Statele Unite ale Americii este cea mai puternica formatiune statala din lume? Statele Unite ale Arabiei, gen Dubaiul, aia nu ar putea sa se stearga la fund cu americani?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

America are tehnologia, Arabi bani, poate ca daca s-ar forma o alianta intre ei ar fi cea mai tare alianta din lume, eu unul cand eram mic voiam sa fiu american, arab, musafir, si somer pe tir

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ba da... daca inchid robinetul!

| Dorinel a răspuns:

Da, ai drepatate...acum poti sa imi dai fundita laughing

| kayan a răspuns:

Eu de statele unite ale arabiei n-am auzit, poate emiratele arabe unite.

si nu, n-ar putea. tu ai impresia ca arabii misca in front fara stirea americanilor? esti naiv...

| pababiba explică:

@sp1ke nu pentru asta am pus intrebarea asta, ci pentru toti copii cretini care cred ca america e cea mai tare, ca ei sunt buricul si centrul pamantului

| Raul a răspuns:

Cei drept daca sar pune de un razboi (nnu mai e mult pana atunci(Rusia-Georgia. ce mai urmeaza...noi cu unguriilaughing)americani ar cam da de pamant cu arabii .cu armele de pe discovery nici mama arabilor nu sar duce la razboi cu americanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt interese politice la mijloc...in momentul de fata, america pe plan economic e la pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pababiba? hai zat, cu intrebari din astea.husi.huuuusi.america distruge dubaiul numai daca da cu paiul.