| mugurel021978 a întrebat:

Stau intr-un bloc ce are 11000ron datorie la RADET, asta "datorita" celor 4 restantieri din bloc. intrebare: Exista posibilitatea sa facem ceva? sa nu inghetam in apartamente? Mentionez ca anul trcut am fost f multumit de caldura data de RADET si ca montarea unei centrale e cam exclusa momentan din lipsa de fonduri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mutati-va, nu exista alternativa, doar daca administratorul face cerere catre primarie, va dau caldura, sigilate caloriferele celor restanti (inchise ).

1 răspuns:
| Brotacelu a răspuns:

Faceti toti locatari cerere la radet ca cei care au datorii sa fie debransati... cred ca se poate face asta sigur.

o zi placuta