| Mariussharc a întrebat:

Stie cine va ce avans trebuie sa dai la abonament pentru iphone7/7plus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Se fac anumite oferte, in functie de ce retea mobila esti tu happy
Poti sa suni la un numar de telefon pe care il gasesti cu usurinta pe internet si sa intrebi un specialist, nu trebuie sa iti faci daca nu iti convine, dar el o sa iti raspunda la tot ce te intereseaza si eventual sa inchei conversatia cu un "O sa ma gandesc la oferta, multumesc pentru informatii si o zi buna! "

Bafta.