| iulianutzu82 a întrebat:

Stie cineva cam cat adeziv pentru polistiren imi merge in circa 150 metri patrati tinand cont ca pun la bataie maxim 40 de lei sacul? In saci as vrea sa stiu. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Un sac este in jur de 20 de lei. Ceresit Universal.Maxim 20 de saci. Avand in vedere ca in medie cu un sac poti lipi 10 mp.Am pus 20 pentru ca poate variaza grosimea stratului pus de tine pe placa si pe perete.

3 răspunsuri:
| iulianutzu82 explică (pentru darrio2007):

OK multumesc mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru iulianutzu82):

Cu placere.

| TudorVali a răspuns:

Eu am folosit Polistrol premium, pentru lipire si intra cam 2, 5-3 kg/mp, un sac are 25 de kg