| Deidara554 a întrebat:

Stie cineva cand apare filmul Tangled in cinematograful din Tomis(Constanta)?

Răspuns Câştigător
| Izz a răspuns:

7 ianuarie 2011.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil dupa 07-01-2011! ...acum cele mai misto filme sunt TRON si Meet the fockers (childrens )

| NobodyHeree a răspuns:

Cred ca pe 5 ianuarie.Bafta!
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! La mulţi ani!

Probabil chiar pe 7, vineri, difuzat în avanpremieră.
Poţi suna să întrebi la 0241 483 183.

O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul Tangled va aparea pe 7 ianuarie in cinema in Romania si in State a devenit deja un real fenomen.

Gina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a impresionat foarte mult inca din trailer acest film si mi-a placut extraordinar de mult povestea si personajele.

Gina