| LeXx_3565 a întrebat:

Stie cineva ceva coduri la farmerama?

Răspuns Câştigător
| AdyLupul a răspuns:

Nici nu ma mir dc ai pus intrebarea asta.la celelalte de acest gen ii vezi pe toti cu,,Da add la id-ul ___''. uite aici niste coduri:
mashable,schule,harvesterfun,happyspinning,foodmood, sorryfarmerama, happyharvest. Funda?

1 răspuns:
| InnA_3234 a răspuns:

Eu stiu un singur cod care e Schulle dar cand se mai organizeaza evenimente cum ar fi de halloween sau de craciun sau de pasti trebuie sa te uiti pe forum pe facebook sau pe twitter ca de multe ori sunt coduri acolo. Sper ca te'am ajutat happy