| bradysandro a întrebat:

Stie cineva cine este BILL KAULITZ si cu ce se ocupa?

10 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Solistul trupei Tokio Hotel. E un quiz, o glumă, o întrebare capcană?

| coddy24 a răspuns:

Bill Kaulitz, cunoscut şi ca Drinni (n. 1 septembrie 1989, în Leipzig, Germania) este solistul formaţiei rock Tokio Hotel din Germania.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Cine este Bill Kaulitz? In ultima vreme el si Tokio Hotel au tot aparut prin reviste, tu unde traiesti? In pestera?

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Mda, bine.vezi ca o sa te creada cineva ca ai id lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill Kaulitz este solistul trupei Tokio Hotel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sebyfuryaneagra ai id loi? poti sa mi'l dai si mie te rog frumos

| bradysandro explică:

Am id ul lui de mess

| tomkaulitz a răspuns:

Nu stii cine e Bill Kaulitz? OOOO Doamne el este solistul trupei Tokio Hotel, iar prima data trupa lui s-a numit Devilish. El are si un frate Tom Kaulitz. Dar daca u nu stii de Bill da de Tom!

| crystyna17 a răspuns:

Da! Este vocalistu la trupa Tokio Hotel si fratele lui Tom Kaulitz care canta la chitara alaturi de fratele sau bill