| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cu, ce medie s-a intrat la liceul pedagogic Mircea Scarlat Alexandria pe profil de filologie, anul trecut? Daca da, cate clase au fost. Si cu, ce medie s-a intrat ( ultima medie).
Funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul trecut, la liceul asta, ultima medie de la filologie a fost 7.81 si au fost trei clase plus una de intensiv engleza unde ultima medie a fost 7.77.

| Diana782 a răspuns:

Hei....anul trecut la acest liceu s-a intrat cu 7.81 la filologie si au fost 84 de locuri cred ca au fost in jur de vreo 3 clase. sper ca ti-am fost de ajutor.