| christine99 a întrebat:

Stie cineva cum e la inchisoare in Romania? Rot vad ca politicienii se duc

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Uită-te pe canalul de YouTube „montana vlog".
Omul în cauză se numește dan boldizsar și a fost închis timp de thinking nu mai știu câți ani, dar îți povestește cum stă treaba.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exact cum e la închisoare știi numai când ajungi acolo. Politicieni se duc acolo, nu de bună voie, iar ei de multe ori au un regim privilegiat. Sunr mărturii nenumărate pe Internet, pe You Tube, canale dedicate, dar problema nu este- cum e-, ci cum te simți acolo, cum trăiești experiența, suferi sau nu, asta este problema, nu ce îți dă la masa de prânz sau dacă ai șoricei în cameră.