| yssabela a întrebat:

Stie cineva cum il cheama in realitate pe martin din serialul nini?

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Juan manuel guilera

8 răspunsuri:
| BriannaJ a răspuns:

Cred ca martin se portiveste mai bine cu lola si juan cu sofia? nu

| yssabela explică:

Eu cred ca se potriveste mai bine cu lola

| adysnake a răspuns:

Poti vedea aici toate episoadele dublate in romana http://www.desene-animate-online.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juan manuel guilera cred ca el se potriveste foarte bine cu sofia(Paula Sartor)nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Martin din serialul Nini il cheama in realitate Juan Manuel Guilera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum il cheama pe el, dar pe nini pe cheama Florencia Bertotti