| mileylove a întrebat:

Stie cineva cum se numea interpretul si melodia a carei versuri sunt acestea:haaaaaaaai! iubito ...salalalai lala lalala. da-i inainte cu tupeu si-ai sa vezi ca nu e greu(interpretul canta muzica latina din cate stiu si era cu multi ani in urma). cine raspunde primul si corect primeste funda

Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Este de la trupa Bosquito! Radu Almasan se numeste.Si melodia se numeste Pepita.Ce imi placea melodia asta, prin tineretzile mele! shalalalalallala ce vremuriiiiiiiiiiiiiii