| guapa a întrebat:

Stie cineva de ce apar toate programele cu icon de winamp? si chiar daca dau click dreapta sa schimb icon la un program nu merge. spuneti-mi si mie daca stie cineva. va rog

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Pune sageata pe icon, da click dreapta, va apare un tabel, jos de tot scrie proprietati.dai click si o sa apara alt tabel.Sus in stanga scrie general, dai click, dupa aceia pe al 4 rand scrie >, iar in dreapta vezi dai click si alegi cu ce program vrei sa deschizi! Bafta!