| HeloKity a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge jocul Subway Surfers pe iphone 3gs? se blocheaza si imi iese din aplicatie dintr-o data.

1 răspuns:
| Borza_Stefan_1985 a răspuns:

De multe ori pe iphonuri sunt preinstalate antivirusuri care te dau afara din aplicatie daca reprezinta un risc. Daca dai scan la subway surfer cu antivirusul iti va zice ca e un grad moderat de risc. Daca ai un astfel de antivirus preistalat sau instalat de tine iti recomand sa-l opresti fortat sau sa-l dezinstalezi.
Sper ca te-am ajutat.