| arisha06 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot sa bag la prieteni pe facebook o anumita persoana? si nici ea pe mine. Nu sunt blocata, deoarece pot sa dau cerere si sa primesc de la altii.

2 răspunsuri:
| AleAlexandraIdk a răspuns:

Pai ori acel cineva nu mai accepta cereri de prietenie, deoarece are prea multi prieteni, ori a accesat functia "accepta cereri de prietenie doar de la prietenii prieteniilor "winking Funda?

| Andreisupercool a răspuns:

Poate ca aceea persoana nu mai primeste cereri de prietenie dar poti sa ii vezi postarile